Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.allservice.cz/www/get/web_big_new.php on line 11
Servis Foto - Allservice.cz
Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto

Foto Servis provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis může využít opravdu každý. Foto Servis funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis .

Foto Servis rechle

Foto Servis ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto - poslední objednávky

Nikon - D3100

Blesk neblesk. Ob?as vyskakuje sm (jakoby se ob?as zm?klo tla?tko na vyklopen blesku). V automatu ho chce pout, vysko?, ale nebleskne.

Panasonic - ZX1

fleky na snimaci

Canon - eos 500

neostri

Blackberry - SQW100

Nejde zapnout

Nikon - S9500

smitko na snimaci

Samsung - WB650

nefunkcni nezobrazuje objektiv nezavre

NIKON - D3100

nezaostruje na automate

Panasonic Lumix - FZ 28

vadny prepinac off/on

Nikon Coolpix - L 830

VYTOPENY

Casio - Exilim

nejde zapnout, baterie nova