Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis telefonů

Naše firma Servis telefonů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilních telefonů.

Servis telefonů umí řešit každý problém

Servis telefonů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka. Servis telefonů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis telefonů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis telefonů - rychle

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis telefonů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis telefonů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis telefonů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis telefonů levně

Servis telefonů levnější už být nemůže. Náhradní díly Servis telefonů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je zcela ZDARMA pouze u naší firmy Servis telefonů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný.
Servis telefonů - poslední objednávky

Evolveo - EasyPhone XD

Rozbitý displej po pádu na zem

Motorola - Motorola G6 Play

Rozbil se mi display mobilu (spadnul na zem).Jedná se pouze o rozbité sklo mobilu, dotyková část funguje bez chyby. Za jakou cenu je možné tuto závadu ostranit?

ONE PLUS - 7

Nefunguje display, pokud možno nacenit i výměnu zadního skleněného krytu.

Evolveo - Strong phone G6

Nejspíš baterie ko Mam nabito třebas na 91% , po chvilce používání ( 5 min ) se vypne že je vybitý, po dalších 5 minutách na nabíječce je již plně nabitý .

Motorola - One Vision

Prasklé sklo na display

Doogee - Y9 dual SIM

Nenabíjí se, připojen k nabíječe funguje, po odpojení se ihned vypíná. Spadl do vody.

Doogee - Y9 dual SIM

Nenabíjí se, připojen k nabíječe funguje, po odpojení se ihned vypíná. Spadl do vody.

Asus - 90AX00T1-M00890

rozbitý displej

Iphone - Iphone 7 128GB

nenačítá síť - vada v basebandu MODEMU na základní desce.

Motorola - Motorola G6 Play

Rozbité sklíčko displeje. Kolik by přibližně stála oprava tohoto nedostatku(nepotřebuji vyměnit celou dotykovou část, mám prasklé pouze vrchní sklo?