Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis telefonů

Naše firma Servis telefonů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilních telefonů.

Servis telefonů umí řešit každý problém

Servis telefonů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka. Servis telefonů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis telefonů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis telefonů - rychle

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis telefonů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis telefonů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis telefonů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis telefonů levně

Servis telefonů levnější už být nemůže. Náhradní díly Servis telefonů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je zcela ZDARMA pouze u naší firmy Servis telefonů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný.
Servis telefonů - poslední objednávky

Iget blackview - Gbv6800 pro

Rozbitý displey

Apple - Iphone 8 64GB

Prasklý displej (výměna). Displej funguje, ale je praskly.

Asus - Zenphone 7 pro

Prasklé ochraně sklo dotyk funkcni

DOOGEE - S40

Nejde mikrofon

Aligator - S4040 duo

Prasklý displej v horní polovině - nelze otevřít žádnou ikonku, nefungují ani 3 základní "tlačítka", která jsou ve spodní části mimo obrazovku. V podstatě nefunguje nic. Občas po mnohanásobném stisknutí v místě prasknutí něco náhodně naskočí, ale více nejde. Pokud by oprava nebyla možná nebo by byla nepřijatelně drahá, potřebovala bych alespoň z telefonu nějak dostat SMS s důležitými informacemi - nepodařilo se mi to stáhnout přes kabel do PC ani přes bluetooth do spárovaného mobilu Nokia ani tabletu Huawei (údajně je problém na straně toho mobilu Aligator).

Nokia - 5.3

Prasklé sklo displeje

Samsung - A40

Dobrý den telefon, relativně nový, funguje ale z ničeho nic přestal svítit displej. Záruční oprava odmítnuta s odůvodněním, že k poruše došlo pádem telefonu (což nevylučuji, ale od pádu ke vzniku závady uplynulo několik měsíců..) Na jakou přibližnou částku by mě oprava u Vás mohla vyjít? díky za odpoved Vybíral

Appl - SE 2020

prasklý displej

Evolveo - Evolveo Easy XD

telefon se při přijetí hovoru vypíná

HTC - U12+

Prasklé dotykové sklo (dotyk a displej plně funguje)