Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Olomouc

Foto Servis Olomouc provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Olomouc víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Olomouc poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Olomouc - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Olomouc může využít opravdu každý. Foto Servis Olomouc funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Olomouc platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Olomouc je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Olomouc a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Olomouc - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Olomouc . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Olomouc závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Olomouc Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Olomouc Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Olomouc .

Foto Servis Olomouc rechle

Foto Servis Olomouc ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Olomouc . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Olomouc potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Olomouc - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-