Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Ostrava

Foto Servis Ostrava provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Ostrava víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Ostrava poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Ostrava - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Ostrava může využít opravdu každý. Foto Servis Ostrava funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Ostrava platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Ostrava je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Ostrava a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Ostrava - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Ostrava . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Ostrava závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Ostrava Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Ostrava Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Ostrava .

Foto Servis Ostrava rechle

Foto Servis Ostrava ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Ostrava . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Ostrava potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Ostrava - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-