Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto JVC

Foto Servis JVC provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis JVC víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis JVC poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis JVC rechle

Foto Servis JVC ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis JVC . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis JVC potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis JVC - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis JVC může využít opravdu každý. Foto Servis JVC funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis JVC platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis JVC je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis JVC a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis JVC - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis JVC . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis JVC závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis JVC Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis JVC Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis JVC .
Servis Foto JVC - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-