Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Finepix

Foto Servis Finepix provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Finepix víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Finepix poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Finepix rechle

Foto Servis Finepix ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Servis Finepix . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Finepix potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Finepix - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Finepix může využít opravdu každý. Foto Servis Finepix funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Finepix platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Finepix je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Finepix a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Finepix - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Finepix . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Finepix závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Finepix Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Finepix Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Finepix .
Servis Foto Finepix - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-