Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Lumix

Foto Servis Lumix provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Lumix víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Lumix poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Lumix rechle

Foto Servis Lumix ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Servis Lumix . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Lumix potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Lumix - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Lumix může využít opravdu každý. Foto Servis Lumix funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Lumix platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Lumix je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Lumix a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Lumix - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Lumix . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Lumix závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Lumix Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Lumix Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Lumix .
Servis Foto Lumix - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-