Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Kodak

Foto Servis Kodak provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Kodak víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Kodak poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Kodak rechle

Foto Servis Kodak ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Kodak . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Kodak potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Kodak - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Kodak může využít opravdu každý. Foto Servis Kodak funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Kodak platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Kodak je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Kodak a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Kodak - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Kodak . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Kodak závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Kodak Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Kodak Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Kodak .
Servis Foto Kodak - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-