Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis Kindle .

Servis Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis Kindle jednoduše

Nejenže Servis Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis Kindle se už o vše postará. Servis Kindle nebylo jednoduší.

Servis Kindle levně

Servis Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis Kindle - poslední objednávky

Kindle - Paperwhite 3,2015,4GB

Nešla odemknout obrazovka(rozsvítila se,ale nenabídla možnost odemknutí).Po restartu podsvícení ok,ale zůstal jen kus rohu graficky zpracovaný a zbytek je bílý.Prosím o odhad ceny opravy.Děkuji.

Amazon Kindle - Amazon Kindle 5

Chyba na displeji. Nezobrazuje se část displeje ve střední a na pravé straně.

Kindle - D01200 Paperwhite

Ctecka spadla na zem a na obrazovce jsou cerne pruhy. Nereaguje na spousteci tlacitko, ale kontrolka problikne. Vymenujete obrazovky i u tak starych modelu? Dekuji

Oasis 2 - loňský model

rozbil jsem display--kindl mi spadl na podlahu. Funguje, ale display je popraskaný.

Kindle Amazon - Kindle Touch, Model No. DD1200

Čtu knihu, normálně Kindle vypnu. Po necelých 2 dnech ho chci zapnout a nic. Přitom měl být jednoznačně nabitý nejméně ze 75%. Při připojení na nabíječku se rozsvítí oranžové světlo, které po cca 45 min. zhasne. Zelená se vůbec neobjeví. A stejný stav, nejde zapnout. Na stisk ON/OFF vůbec neereaguje. Dobíjení s různou dobou připojení několikrát opakováno, výsledek stejný. Jediná reakce je ono oranžové světlo při připojení na nabíječku a pak jeho zhasnusí. Obrazovka nereaguje vůbec.

Kindle 2012 - DQ1100 - ? těžko přečíst

Po nabití nelze zapnout. KOntrolka sice svítí zeleně, ale na displey stále zůstává znak baterie, USB - S(blesk)

Kindle - amazon

baterie ma malou vydrz

Kindle - Kindle 3

čtečka je vybitá a nenechá se nabít, zapnout se dá pouze na nabíječce, pravděpodobná výměna baterie

Amazon - Kindle 3

baterie je vybitá a nenechá se nabít

Kindle Paperwhite 2 - EY21

Nefunkční display. Funguje pouze spodní část displaye (cca 5% plochy), zbytek je zamrzlý. Restartování nepomáhá. Chci se zeptat na cenu opravy.