Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis Kindle .

Servis Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis Kindle jednoduše

Nejenže Servis Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis Kindle se už o vše postará. Servis Kindle nebylo jednoduší.

Servis Kindle levně

Servis Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis Kindle - poslední objednávky

Kindle - D01100

Nezapíná se

Amzon Kindle - Amazon Kindle 3 (model D00901)

prasklý displej

Kindle Amazon 3 Keyboard - Kindle Wireless Reading Device, Wi-Fi, 6" Dis

Dobrý den, Kindle vůbec nereaguje (datum pořízení r. 2010 z Amazonu USA), nelze nabít - svítí oranžová kontrolka, ale displej je stále stejný (je tam stále stejný počáteční obrázek). Zkoušel jsem různé nabíječky, restarty, nic nepomohlo. Pravděpodobně problém s nabíjecím konektorem nebo baterkou uvnitř. Jaká by mohla být očekávaná cena opravy, aby se to vůbec vyplatilo opravit? Děkuji za info.

amazon kindle - D00901

polovina displeje nefunguje

Amazon Kindle - Paperwhite 3

Po automatické aktualizaci nahlásila error 7, pak error 4, restartovala se a od té doby naběhne jen úvodní obrazovka se stromem a nenabootuje se. Ani po hard resetu napájecím tlačítkem. Jen zbělá, pak naběhne úvodní obrazovka a to je vše.

Kindle - Amazon Kindle 5 Wifi

polovina displaye nefunguje (nereaguje)

Amazon Kindle - paperwhite 2

nefunkční displej po dopadu na zem. šmouhy a pruhy, podsvícení i dotyk funguje

Amazon Kindle Paperwhite 1 - model No. EY21

Neustále se tváří jako vybitý. Při dobíjení normálně bliká oranžová ledka, jakmile se dobije svítí zeleně, ale po chvíli se na displeji objeví prázdná baterie s požadavkem na dobití. Koupil jsem novou baterii, vyměnil jsem ji, ale čtečka se chová úplně stejně. Ještě jsem zkusil vyměnit funkční baterii z jiné čtečky (stejný model), pořád se chová stejně.

Bookeen - Cybook Muse Frontlight

Poškozený displej, ukazuje jen nepravidelné segmenty úvodní obrazovky, nereaguje na tlačítka.

amazon - Kindle 3 D00901

Porucha nabijeni nebo baterie - ctecka je vybita a po pripojeni na nabijecku se na chvi rozne kontrolka nabijeni a po chvili opet zhasne.