Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis Kindle .

Servis Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis Kindle jednoduše

Nejenže Servis Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis Kindle se už o vše postará. Servis Kindle nebylo jednoduší.

Servis Kindle levně

Servis Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis Kindle - poslední objednávky

Kindle 6 - 6

nedostatecna vydrz baterie, pristroj se vypne i treba pri 70%

Kindle - Kindle Paperwhite

Nenabíjí se. Problém vstupu nabíjení.

Paperwhite - 7.generace, dotyková

čtečka přestala zcela reagovat a funguje jen spořič obrazovky, opakovaný reset není k ničemu, nelze se dostat do menu. Porucha vznikla náhle, bez mechanického poškození pádem apod.

Kindle - amazon kindle 8 touch wifi

display špatně zobrazuje stránky... při listování jsou jako průsvitné, zejména když stránka obsahuje obrázky, vypadá to jako špatně vytištěné noviny, někdy je vidět původní i novou stránku, text není dobře čitelný, obsahuje tenké vodorovné linky, závada není způsobena pádem

Kindle - 5

vadná baterie

Kindle - Kindle - Paperwhite 1 nebo 2

Nelze nabít.

amazon - Paperwhite 2

Dobrý den. Vnuk mi asi komplet vymazal nastavení, moje čtečka teď píše jen čínsky.

Kindle - Paperwhite 1 nebo 2

jde zapnout obrazovka se rozsvítí napíše at použiji dotyk ale nereaguje

Amazon Kindle - Amazon Kindle 4

praskly display

paperwhite - 2

nejde zapnout