Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis Kindle .

Servis Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis Kindle jednoduše

Nejenže Servis Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis Kindle se už o vše postará. Servis Kindle nebylo jednoduší.

Servis Kindle levně

Servis Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis Kindle - poslední objednávky

Kindle Amazon - D01100

Nelze spustit, na displeji svítí nápis, že KIndle potřebuje opravu (needs Repair) a odkazuje na prodejní servis na kindle support (v AJ).

amazon - D01100

Nekomunikuje s PC, ale nabíjí. Také se mi nevopedlo zaslat na kindle žádné nové soubory emailem. Lze jej pouze nabít, jinak samotný kindle funguje a lze číst obsah již nahraný z dřívějška.

Amazon - Kindle

Kindle se občas nenabíjí. Nejdřív to chvíli trvalo, než se začal nabíjet, ale teď se čtečka přestala nabíjet nadobro

Amazon - Kindle Paperwhite 3

Když nabíjím, svítí oranžová dioda. Na displeji se však stále, i po několika hodinách, objevuje piktogram se symbolem vybité baterie.

Amazon Kindle - D00901

Pár měsíců ležel nepoužívan. Dal jsem ji nabít ale nejde zapnout. Nejde restartovat. Podle všech možných H návodu co jsem našel netu nic nepomohlo. Baterka podle Elektro meraku vypadá v pohode. Takže zkrátka nejde zapnout.

amazon - connect it

nelze zaspustit. na obrazovce je pouze spořič

Kindle - 5. generace nedotykový

neviditelná při připojení k USB

Kindle - 5

Praskl display a uz nefunguje

Kindle - Paperwhite 3

Rozbity displej praskly

Amazon Kindle - DO1200 IC 9600A-1013

Několik let nebyl používán. Ani po dlouhodobém nabíjení nejde spustit. Po stisknutí tlačítka svítí zelená, ale na displeji je trvale symbol prázdné baterie. Nereaguje na spouštěcí tlačítko. Pravděpodobně je potřeba vyměnit baterii.