Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis Kindle .

Servis Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis Kindle jednoduše

Nejenže Servis Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis Kindle se už o vše postará. Servis Kindle nebylo jednoduší.

Servis Kindle levně

Servis Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis Kindle - poslední objednávky

Amazon Kindle - Oasis 3 32GB

Pravděpodobně prasklý e-inkoust. Displej se rozsvítí, ale nijak nereaguje a nic nezobrazuje. Po návratu z reklamace se na displeji začaly objevovat černé čáry, ačkoliv stav čtečky nevznikl před reklamací následkem pádu.

Amazon - PocketBook Touch Lux 4

nejde spustit

Amazon New Kindle 2020 černý - Amazon New Kindle 2020 černý

Po pádu nefunguje dotykové ovládání displeje.

Kindle - To bych taky rad vedel

Nefungujici display

4 - 4

poptávám samotný kablík, nebo jeho výměnu Při výměně baterie ve čtečce jsem zničil kablík propojující tlačítka a základní desku.

4 - 4

poptávám samotný kablík, nebo jeho výměnu Při výměně baterie ve čtečce jsem zničil kablík propojující tlačítka a základní desku.

Amazon - Kindle 4

Baterii je nutné nabíjet už po hodině.

Kindle DX - DX

Šmouhy na displeji. Bude pravděpodobně potřeba výměna. Popř co by stála navíc výměna baterie.

Kindle - DX

Přístroj leže 2-3 roky bez užívání. Nyní nejde zapnout. Po připojení chvíli svítí LED nabíjení. Zkoušel jsem restart, ale nezabírá. Patrně dosloužil akumulátor.

Kindle - PaperWhite 4

akumulátor se po nabití hned vybije, přístroj vydrží pracovat jen pár minut