Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis Kindle .

Servis Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis Kindle jednoduše

Nejenže Servis Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis Kindle se už o vše postará. Servis Kindle nebylo jednoduší.

Servis Kindle levně

Servis Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis Kindle - poslední objednávky

Amazon - Kindle Voyage

ztráta kapacity baterie, mírná ale postupující deformace (vyboulení) konstrukce v zadní části - podle všeho je potřeba výměna baterie

Amazon - SY69JL

Potřeba vyměnit baterii

Amazon kindle - Kindle 4

poškozeny USB port , nejde nabíjet

Amazon kindle - Kindle 4

poškozeny USB port , nejde nabíjet

Amazon - D01200

Nefunguje tlačítko vypnout/zapnout. Po nabití nereaguje. Kolik by stál servis?

Amazon Kindle - Amazon Kindle D00901

Čtečka je "zamrznutá" na základní obrazovce, ikdyž ji plně nabiju - nejde spustit.

Kindle - DX 2nd Generation

Mám starou verzi Kindlu a nejde mi připojit se k účtu na Amazon. Bohužel jsem zároveň deregistroval svůj Kindle, takže do něj nemohu zřejmě ani nahrát update, aby se zase mohl připojit k internetu, protože k tomu potřebuji být přihlášený a k tomu zase potřebuji internet atd.

Amazon - D00901

Kindle nebyl delší dobu používán. Zřejmě odešla baterie. Po připojení na charger se vůbec nenabíjí. Nic se neděje.

Kindle - Oasis 3

nestartuje, zustane obrazek stromecku a hotovo.

Kindle - Kindle Paperwhite 3

Je neustále zapnutá i přesto, že není připojen kabel. Na display je vidět kopec se stromem a člověkem, co čte. Reset (stísknutí tlačítka na 30sec) neopravil.