Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Ricoh

Foto Servis Ricoh provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Ricoh víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Ricoh poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Ricoh - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Ricoh může využít opravdu každý. Foto Servis Ricoh funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Ricoh platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Ricoh je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Ricoh a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Ricoh - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Ricoh . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Ricoh závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Ricoh Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Ricoh Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Ricoh .

Foto Servis Ricoh rechle

Foto Servis Ricoh ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Ricoh . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Ricoh potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Ricoh - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-