Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Easypix

Foto Servis Easypix provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Easypix víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Easypix poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Easypix rechle

Foto Servis Easypix ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Servis Easypix . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Easypix potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Easypix - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Easypix může využít opravdu každý. Foto Servis Easypix funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Easypix platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Easypix je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Easypix a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Easypix - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Easypix . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Easypix závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Easypix Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Easypix Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Easypix .
Servis Foto Easypix - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-