Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Ixus

Foto Servis Ixus provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Ixus víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Ixus poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Ixus - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Ixus může využít opravdu každý. Foto Servis Ixus funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Ixus platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Ixus je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Ixus a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Ixus - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Ixus . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Ixus závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Ixus Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Ixus Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Ixus .

Foto Servis Ixus rechle

Foto Servis Ixus ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Servis Ixus . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Ixus potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Ixus - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-