ÚVODNÍ STRÁNKA

Vítejte na stránkách našeho servisu a oprav robotických vysavačů iRobot Roomba!

Naše společnost jako jedna z prvních zareagovala na neustále se zvyšující oblíbenost těchto zařízení v našich domácnostech a nabízí svým zákazníkům kvalitní servis a opravy robotických vysavačů iRobot Roomba.

Kvalitní opravy a servis iRobot Roomba

Opravami a servisem iRobot Roomba se zabýváme již několik let. V našem týmu naleznete pouze kvalifikované odborníky, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se opravy a servisu iRobot Roomba. Na naše služby se můžete kdykoliv spolehnout.

Cílem naší společnosti je poskytovat svým zákazníkům špičkový servis, aby se k nám vždy rádi vraceli a našim službám věřili.

Pravidelný servis Vašeho iRobota

Nejen Vy ale i Vaši domácí mazlíčci si rychle na služby iRobota zvyknou. Proto je důležité ho udržovat stále v kondici. Pravidelný servis Vašeho iRobota zaručí spokojenost všech členů domácnosti.

Pobočky oprav a servisu iRobot Roomba

Opravy a servis iRobot Roomba naleznete nejenom v Praze, kde máme dvě pobočky, ale také v dalších velkých městech. Pokud si se svým zařízením nevíte rady, jednoduše nám jej zašlete kurýrní službou do jedné z našich sběren nebo nás kontaktujte prostřednictvím jednoduchého internetového formuláře. Nezapomeňte uvést, o jaký problém se jedná a vaši adresu, abychom si iRobot Roomba mohli vyzvednout.

Cena servisu a oprav iRobot Roomba

Cena servisu a oprav iRobot Roomba je velice individuální a liší se s každým zařízením. Vždy záleží na druhu a závažnosti poškození iRobot Roomba. Chápeme, že robotický vysavač iRobot Roomba není levná záležitost a proto své zákazníky o ceně opravy a servisu iRobot Roomba nejprve informujeme. Po schválení ceny následuje uzavření závazné objednávky. V tomto případě nabízíme svým zákazníkům dopravu zdarma. iRobot Roomba si vyzvedeneme na Vámi uvedené adrese a opravený Vám ho doručíme zpět. Zákazník tedy hradí opravdu pouze cenu servisu a opravy iRobot Roomba, nikov dopravu.

Pro více informací o ceně vyplňte prosím náš internetový dotazník. Uveďte v krátkosti jaký problém s vaším iRobotem Roomba máte a my vám obratem zašleme předběžný návrh ceny servisu vašeho iRobot Roomba.

Věříme, že s našimi službami budete spokojeni. Pro více informací si prohlédněte naše stránky nebo nás kontaktujte prostřednictvím telefonu, emailu nebo našeho internetového formuláře.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *