Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Mobilů

Naše firma Servis Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis Mobilů profesionálně

Servis Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis Mobilů levně

Servis Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis Mobilů - poslední objednávky

Samsung - A40

Hlavní fotoaparát (vzadu, nesirokouhly) neostří a je pořád rozostřený (širokoúhlý je ostrý pořád)

Motorola - Motorola one vision

Výměna baterie. Potřebuji znát cenu a výměnu potřebuji pokud možno na počkání. O výměně se rozhodnu na základě vašich informací.

cubot - h3

Výměna dotykového skla

Doogee - S40

Telefon je nárazuvzdorný, několikrát spadl z ruky. Když naposled spadl, vypnul se a nejde nezapnut. Když držím tlačítko zapnut 10s - monitor zasvítí na půl vteřiny. Když držím dva tlačítka: zapnut a volum+ 10 s - telefon otevře menu Recovery, jsem vybírám Recovery ale nic neděje.

Doogee - S95 pro

Špatný hlasitý reproduktor

Aligator - s6000 duo

Výměna USB konektoru

Asus - xoo8d

Výměna baterky. Kolik to stoji.

Alcatel - 1SE 2020

Rozbitý displej - funkční, ale popraskaný. Pokud máte náhradní díl, zajímala by mě cena opravy. Díky.

Motorola - G5

Rozbitý displej

Aligator - Figi Note 1 PRO 128 GB

výměna baterie ( v nejkratší možné době )