Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Mobilů

Naše firma Servis Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis Mobilů profesionálně

Servis Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis Mobilů levně

Servis Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis Mobilů - poslední objednávky

xiaomi - Mi 9

Telefon nelze otevřít pomocí tahem prsto po bodech.Jsem si jist, že zadávám správně a nechci přijít o data,,Je nějaká možnost odblokování bez ztráty dat?

Acer tablet - ONE B3 A50

špatný nabíjecí konektor Jaká by byla cena?

Huawei - P40lite

Prasklé sklíčko na čočce fotoaparátu, rozbité sklo na displeji

Huawei - P40lite

Prasklé sklíčko na čočce fotoaparátu, rozbité sklo na displeji

Nokia - 7.1

Nejde spustit, chyba v bootování, telefon hlásí, že je zamčený a nelze ho vrátit do továrního nastavení.

Gigaset - GX290

prasklý displej, funkční. Potřebuji ho vyměnit za nový.

evolveho - strongphoneg4

prasklé sklo displeje

Iphone Xs - Iphone Xs space gray

Nereaguje dotyk

Asus - ZenFone 4 Pro

Dobrý den, rozbil se mi displej (sklo včetně dotyku) u mobilu Asus ZenFone 4 Pro. Provádíte opravy displeje i u tohoto mobilu? Kolik by oprava případně stála? Děkuji za odpověď.

Motorola - Edge plus 5g

Prasklá zadní skleněná strana, rozbitá čočka fotoaparátu a poničená ochranná fólie