Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Mobilů

Naše firma Servis Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis Mobilů profesionálně

Servis Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis Mobilů levně

Servis Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis Mobilů - poslední objednávky

Huawei - Nova3

Prasklý display

Huawei - P20Pro

Poškrábaná čočka fotoaparátu. Postačil by mi náhradní díl s lepící sadou

Motorola - Makro one

Prasklý display

huawei - p smart 2017

prasklé sklo displeje

samsung - GT-B2710

Nechal jsem si poslat mobil z Anglie a není v něm české menu.Dokážete mi ho tam nainstalovat?

Motorola - One Vision

Prasklý displej

iphone apple - SE

rozbitý display spadl na dlažební kostky ve městě

Motorola - E5 plus

Praskly display. Ne sklo, ale celý display. vyteklý krystalky bo co tam je.

Cubot - R 11

Nenabízí dobrý den chci se prosím nezávazně zeptat zda je možné jej opravit a přibližně za kolik a za jakou dobu děkuji za brzkou odpověď. Šohaj

doogee - s40

Problém je u hovoru, že druhá strana slyší ozvěnu sama sebe a nepomohlo ani tovární nastavení. Zboží bylo koupeno na mall.cz A je to bráno jako reklamace.