Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Mobilů

Naše firma Servis Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis Mobilů profesionálně

Servis Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis Mobilů levně

Servis Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis Mobilů - poslední objednávky

Yotaphone - 1

Praskly zadni cernobily display - obrazovka funguje neporusene, pouze sklo(ci jiny material)

Cubot - King Kong

prasklé sklíčko displeje, displej plně funkční

blackview - BV 4000

Nefunguje display je hodně tmavý. Telefon spadl do vody.

samsung - galaxy j5

nenabíjí (občas nabije)

samsung - Galaxy S4 mini

Dd. doporučil mě Vítek Velhartický k Sašovi Husákovi, doufám že jsem našel správný servis :-) Hodně popraskané sklo, LCD i dotek funguje.

samsung - Galaxy J5 2016

Dd. doporučil mě Vítek Velhartický k Sašovi Husákovi, doufám ž jsem našel správný servis :-) Původně jenom prasklé sklo, ale pokusil jsem se ho vyměnit sám. Bohužel jsem prasknul LCD a utrhl flexi připoj v levém horním rohu. Telefon slyšitelně bootuje ale není nic vidět...

lenovo - VIBE P1m

Telefon nejde nabíjet.Patrně opoužívaný mikro usb konektor.

Samsung - S9 Plus

Left bottom of the screen is cracked I have screen image but half of the touch doesnt work

Asus - zenfone 4 ze554kl

Telefon je funkční, ale má popraskaný displej. Prosím o cenový návrh opravy tohoto problému.

Alcatel - RX 550 eXtremo

Zřejmě je potřeba vyměnit baterii, nebyl rok nabíjený.