Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Mobilů

Naše firma Servis Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis Mobilů profesionálně

Servis Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis Mobilů levně

Servis Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis Mobilů - poslední objednávky

htc - Desire 500

Telefón byl bez problému funkční, pak byl několik měsíců odložený mimo provoz a nyní nejde zapnout ani nabíjet. Pouze bliká oranžová LED. Nejde zapnout ani nabíjet ani s jinou již nabitou baterií.

Samsung - Galaxy A3

nezaostřuje fotoaparát

HTC - M8

Zrnící fotoaparát...nekvalitní rozmazané fotografie i videa.

iMan - Victor 64GB

Prasklé sklo .

myPhone - GO

Rozbité dotykové sklo

Samsung - GT-E1150

Rozbitý displej, mám ještě jeden stejný mobil, který jsem utopil, displej viditelně nepoškozen. Šel by vyměnit?

LG - LG G4

Při zapnutí chvilku startuje a pak se vypne pro další pokus se musí vyndat baterka

Apple - iPhone 6s

Screen Cracked, it needs to be replaced. I would like to know how much will it cost

Lenovo A7010a48 - A7010a48

rozbitý display. Potřebuji znát nezávazně cenu opravy.

samsung - note 3

nejde nabíjet