Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Exilim

Foto Servis Exilim provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Exilim víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Exilim poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Exilim - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Exilim může využít opravdu každý. Foto Servis Exilim funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Exilim platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Exilim je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Exilim a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Exilim - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Exilim . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Exilim závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Exilim Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Exilim Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Exilim .

Foto Servis Exilim rechle

Foto Servis Exilim ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Servis Exilim . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Exilim potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Exilim - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-