Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Most

Foto Servis Most provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Most víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Most poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Most - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Most může využít opravdu každý. Foto Servis Most funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Most platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Most je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Most a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Most - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Most . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Most závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Most Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Most Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Most .

Foto Servis Most rechle

Foto Servis Most ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Most . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Most potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Most - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-