Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Casio

Foto Servis Casio provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Casio víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Casio poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Casio - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Casio může využít opravdu každý. Foto Servis Casio funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Casio platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Casio je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Casio a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Casio - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Casio . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Casio závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Casio Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Casio Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Casio .

Foto Servis Casio rechle

Foto Servis Casio ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Casio . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Casio potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Casio - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-