Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis notebooků

Každý hledá Servis notebooků , kde budou ochotní, rychlí a levní a Vy jste ho našli! Servis notebooků je pro Vás schopný zajistit opravu přístroje jakékoliv značky a typu. Servis notebooků umí spravit jakékoli poškození včetně utopeného přístroje.

Servis notebooků - cenový limit

Bojíte se že se oprava vašeho přístroje prodraží? Servis notebooků Vám zaručí že nepřekročíme Vámi stanovený cenový limit. Pokud by se tak mělo stát, Servis notebooků Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis notebooků si svých zákazníků važí a chceme aby jste se k nám vraceli.

Servis notebooků - po celé ČR

Servis notebooků je jednoduše dostupný přímo v centru Prahy takže se můžete zastavit třeba po cestě z práce nebo do práce.. Pro mimopražské pak máme skvělou nabídku: vyzvedneme Váš notebook a dovezeme zpět ať už jste odkudkoli. A to vše je ZDARMA! Vy platíte jen samotnou opravu u Servis notebooků .

Servis notebooků - bleskově

Servis notebooků Vám nabízí nejvyšší komfort, profesionalitu a odbornost na trhu. Servis notebooků nakupuje náhradní díly přímo od výrobců a je tak zaručena nejnižší cena a rychlost.

Opravíme cokoli - Servis notebooků

Naši experti z Servis notebooků si poradí opravdu s čímkoli. Vedle nejběžnější oprav jako:
mechanická oprava notebooku
elektromechanická oprava notebooku
oprava a servis pájením notebooku
hardwarová oprava notebooku
softwarová oprava notebooku
výměna a oprava zdroje notebooku
rychlé čištění notebooku
kompletní čištění notebooku
oprava a servis záloha dat z notebooku

zvládneme i atypické problémy. Servis notebooků zvládne cokoli. Stačí využít našeho formuláře, Servis notebooků se už o Vás postará.
Servis notebooků - poslední objednávky

Microsoft - urface Pro 3

Nejde zapnout. Po stisknutí power tlačítka se nic neděje - černá obrazovka a žadné známky chodu. Nabíječka připojena. Předtím NT normálně fungoval i baterie se zdála bát ok (výdrž cca 2-4 hod). Vyzkoušen HW reset dle návodu od MS (jednotlačítkový i dvoutlačítkový

Microsoft - Surface PRO 4

Po zahřátí zařízení začíná problikávát obrazovka. Dotyk dispaye funguje bez chyb. V servisu po kontrole řekli že to může být chybou procesoru. Samozřejmě to není jisté ale rád bych zjistil co je tím problémem abch mohl nadále používát svůj notebook. Můžete mi poslat Váš email, obratem Vám zašlu foto a video toho jakým způsobem to bliká ať vidíte přesně co se s tím strojem děje. Jinak v pondělí bych se mohl klidně zastavit i osobně.

dell - inspiron 15, 5000 series

Nejde spustit notebook, pokoušel jsem nastavit tovární nastavení a znovu vše instalovat. Objeví se mi automatická oprava a nabídne restart nebo upřesnit možnosti. Zkoušel jsem vše bez úspěchu.

Microsoft Surface - 3

Dobrý den, potřebují vyměnit nabíjecí konektor a displej, náhradní díly mám

Microsoft - Surface Pro 4

nafouknutá baterie - poptávám výměnu

microsoft - Surface pro 7

popraskany display

Acer - NITRO 5

Notebook byl polit kapalinou.

Surface - Pro 4

Po necelé hodině začne obraz kmitat a čím déle je puštěn, tím více obraz kmitá.

Microsoft - Surface PRO 7

Prasklý displej či sklo

Microsoft - Surface Pro 6

Potrebuju vymenit baterie: System SKU Surface_Pro_6_1796_Consumer