Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis notebooků

Každý hledá Servis notebooků , kde budou ochotní, rychlí a levní a Vy jste ho našli! Servis notebooků je pro Vás schopný zajistit opravu přístroje jakékoliv značky a typu. Servis notebooků umí spravit jakékoli poškození včetně utopeného přístroje.

Servis notebooků - cenový limit

Bojíte se že se oprava vašeho přístroje prodraží? Servis notebooků Vám zaručí že nepřekročíme Vámi stanovený cenový limit. Pokud by se tak mělo stát, Servis notebooků Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis notebooků si svých zákazníků važí a chceme aby jste se k nám vraceli.

Servis notebooků - po celé ČR

Servis notebooků je jednoduše dostupný přímo v centru Prahy takže se můžete zastavit třeba po cestě z práce nebo do práce.. Pro mimopražské pak máme skvělou nabídku: vyzvedneme Váš notebook a dovezeme zpět ať už jste odkudkoli. A to vše je ZDARMA! Vy platíte jen samotnou opravu u Servis notebooků .

Servis notebooků - bleskově

Servis notebooků Vám nabízí nejvyšší komfort, profesionalitu a odbornost na trhu. Servis notebooků nakupuje náhradní díly přímo od výrobců a je tak zaručena nejnižší cena a rychlost.

Opravíme cokoli - Servis notebooků

Naši experti z Servis notebooků si poradí opravdu s čímkoli. Vedle nejběžnější oprav jako:
mechanická oprava notebooku
elektromechanická oprava notebooku
oprava a servis pájením notebooku
hardwarová oprava notebooku
softwarová oprava notebooku
výměna a oprava zdroje notebooku
rychlé čištění notebooku
kompletní čištění notebooku
oprava a servis záloha dat z notebooku

zvládneme i atypické problémy. Servis notebooků zvládne cokoli. Stačí využít našeho formuláře, Servis notebooků se už o Vás postará.
Servis notebooků - poslední objednávky

HP - Pro Book řady 7

nefungují některé USB porty 2.0

Lenovo - ThinPad T440

rozbitý displej, výměna displeje, není dotykový, je pasivní, prosím o indikativní nabídku ceny opravy. děkuji.

Microsoft - Surface Pro 4 Core m3 128GB

Nafouklá baterie v důsledku dlouhodobého přehřívání (verze m3 nemá aktivní chlazení) foto: https://drive.google.com/open?id=11aAMAcUUD65C7pZzAEhHgnEJlwNzRYkw

Microsoft - Surface Pro 4

Po připojení příslušenství MS Surface Type Cover Pro 4 je tabletem rozpoznáno avšak není funkční až na tlačítka hlasitosti, vyzkoušeno i s druhou shodnou klávesnicí se stejným výsledkem. Závada se projevuje i po kompletní reinstalaci Win 10, driverů a firmware.

Microsoft - Surface Pro

Je možné u Vás zařídit zoršíření paměti RAM? Kolik by rozšíření stálo?

Microsoft - Surface Pro 4

zařízení je funkční, ale na jedné straně je display vypouklý, předpokládám, že je to baterie

hp - hp novejsi

spatny pant mechanicka zavada

Lenovo notebook - G 505

Pomalý

Sony - SLT A55V

Specifikace závady Hlášení po zapnutí : provedeno asi 50 pokusů 1 Po vsunutí baterie se rosvítí kontrolka přístupu a ve fotoaparátu chvíli cvaká (aniž by byl zapnut) Kontrolka někdy zhasne někdy ne – nic nefunguje a ani se neobjeví hlášení (závěrka uzavřená) Pokud kontrolka přístupu nezhasne a fotoaparát je vypnut – stále odebírá proud 2 Chyba fotoaparátu 5 zadejte datun/čas a vše funguje až na to že je závěrka trvale zavřená. 3 Nekompatibilní akumulátor – i pro značkovou baterku. 4 rozjede se, ale závěrka uzavřena vše jinak funguje 6 rozjede se do první expozice – pak zůstane závěrka uzavřená. 7 Závěrka je stále uzavřená po vypnutí i vyjmutí baterie To vše se děje i po vložení originál baterie která již je schopná udělat asi 100 snímků

Microsoft - Surface Pro

Nekomunikuje s klávesnicí a touchpadem (type cover). Respektive sem tam funguje, ale většinou ne.