Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Nikon

Foto Servis Nikon provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Nikon víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Nikon poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Nikon - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Nikon může využít opravdu každý. Foto Servis Nikon funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Nikon platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Nikon je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Nikon a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Nikon - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Nikon . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Nikon závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Nikon Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Nikon Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Nikon .

Foto Servis Nikon rechle

Foto Servis Nikon ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Nikon . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Nikon potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Nikon - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-