Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Mělník

Foto Servis Mělník provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Mělník víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Mělník poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Mělník rechle

Foto Servis Mělník ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Mělník . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Mělník potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Mělník - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Mělník může využít opravdu každý. Foto Servis Mělník funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Mělník platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Mělník je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Mělník a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Mělník - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Mělník . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Mělník závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Mělník Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Mělník Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Mělník .
Servis Foto Mělník - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-