Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Praha 2

Foto Servis Praha 2 provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Praha 2 víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Praha 2 poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Praha 2 rechle

Foto Servis Praha 2 ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Praha 2 . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Praha 2 potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Praha 2 - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Praha 2 může využít opravdu každý. Foto Servis Praha 2 funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Praha 2 platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Praha 2 je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Praha 2 a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Praha 2 - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Praha 2 . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Praha 2 závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Praha 2 Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Praha 2 Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Praha 2 .
Servis Foto Praha 2 - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-