Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Toshiba

Foto Servis Toshiba provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Toshiba víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Toshiba poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Toshiba rechle

Foto Servis Toshiba ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Toshiba . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Toshiba potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Toshiba - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Toshiba může využít opravdu každý. Foto Servis Toshiba funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Toshiba platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Toshiba je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Toshiba a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Toshiba - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Toshiba . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Toshiba závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Toshiba Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Toshiba Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Toshiba .
Servis Foto Toshiba - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-