Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Panasonic

Foto Servis Panasonic provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Panasonic víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Panasonic poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Panasonic - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Panasonic může využít opravdu každý. Foto Servis Panasonic funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Panasonic platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Panasonic je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Panasonic a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Panasonic - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Panasonic . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Panasonic závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Panasonic Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Panasonic Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Panasonic .

Foto Servis Panasonic rechle

Foto Servis Panasonic ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Panasonic . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Panasonic potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Panasonic - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-