Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis iRobot po celé ČR

Servis iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis iRobot na trhu. Zvolte si Servis iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis iRobot - poslední objednávky

iRobot - Roomba serie 5

Vysavač po spuštění cyklu po cca 3min vypne a zůstane stát na místě. Začne svítit oranžovou barvou. U robota proběhla výměna baterie před cca 5měsíci za baterii z Alza.

Robzone - XControl

Nepojíždí dopředu, točí se na místě.

Robzone - XControl

Nepojíždí dopředu, točí se na místě.

Romba - 780

Nejde zapnout i po výměně baterie. Ani při resetovani

iRoboot Roomba - iRobot Roomba 676

špatně vysává, chrčí..dali jsme nové kartáče, filtr, vyčistili, dali nový kartáček postranní, který se netočil vůbec teď trochu

Sencor - SRV 4000GD

Točí se dokola, nejede

RobZone - Duoro dry &wet cleaning

Robot hlásí skontrolojte hnací kolo levé

RobZone - Duoro dry &wet cleaning

Robot hlásí skontrolojte hnací kolo levé

Vileda - VR 102

Po spuštění se hned zastaví a hlásí poruchu na motoru, nebo senzorech

rob zone - duoro xclean

není funkčí pravá strana pojezdu a stále se otáčí pravá přední metlička.