Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis iRobot po celé ČR

Servis iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis iRobot na trhu. Zvolte si Servis iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis iRobot - poslední objednávky

lg hom bot - VR6340LV

pravý pojezd

Robzone - Duoro XClean profi

Špatná baterie. Okamžitě to vyjetí ze stanice, hlásí nutnost znova nabít baterii a vrací se na stanici

Robzone - Duoro XClean profi

Špatná baterie. Okamžitě to vyjetí ze stanice, hlásí nutnost znova nabít baterii a vrací se na stanici

Irobot Scooba - Scooba 380

Řídící jednotka vadná

Roomba - 786

Nefunuje boční kartáč a jsou sjeté kolečka, je více hlučný, baterie nevydrží

Robotzone - Duoro X Clean

Točí se dokola a hlásí zkontolujte hnací kolo. Pravé jde znatelně hůře než levé. Po rozdělání jsem na mechanickou závadu nepřišel.

Roomba 980 - Roomba 980

během vysávání se sám vypíná

Robotický vysavač serie 900 - Roomba 900

Po vyjetí z parkovacího boxu se otocí dokola, odstaví se z provozu a hlásí chybu trojuhelník s vykřičníkem.

LG - HOM-BOT VR9627PG

vysavač funguje bez problémů do té doby, dokud někde neposkočí. Jakmile poskočí na prahu nebo na konci koberce, tak se ozve tón a vysavač se zastaví a asi po pěti minutách se rozjede, ale jen do domovské stanice. Takže ukončí úklid. Někdy jezdí 5 minut, někdy 20 min. Chyba se nemusí projevit hned, ale určitě se objeví při každém úklidu. Automatická diagnostika zařízení nic neobjevila ani na gyroskopickém senzoru. Mohl by to být i senzor vložení nádoby na prach, protože před chybou zazní stejný tón, jako když vyndám nádobu na prach. Ale to je jen moje domněnka.

iRobot - roomba 880

vysává krátce, nevrátí se do docku, chybí jedna "metlička"