Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis iRobot po celé ČR

Servis iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis iRobot na trhu. Zvolte si Servis iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis iRobot - poslední objednávky

robzone - duoro xclean profi

vadný motorek pravého kartáčku-výměna nebo koupě motorku

Roomba - 770

Vysavač se vůbec nerozběhne, i když je ve stavu zapnutý, kontrolky svítí zeleně.

Roomba - 775

Roomba přestala jezdit. Dříve jiz nezajizdela do nabíjecí stanice. Nyní ani nereaguje na tlačítko clean/start.

iRobot - Brava 390T

Guma na kolečkách nefunguje a hlásí to chybu.

Ecovacs - Eco D58

Po najeti do nabijeci stanice robot zelene blika a vydava zvukovy signal a display zobrazuje 5-55. Prosim pokud by slo opravit..kolik by mihla priblizne oprava stat. Dekuji Vkčková

Roomba - 500

Dobrý den, od rodičů jsem dostal robota iRobot Roomba 500, který asi 3 roky ležel na půdě. Koupil jsem do něj novou baterii, ale stejně mi přijde, že jede poněkud hlučně. Nerad bych aby díky nějaké uvolněné součástce došlo k poruše přístroje, mohl bych ho přinést na diagnostiku? Byla by možná i nějaká aktualizace firmware? V současné době robot "mluví" německy, bylo by možné přepnout na češtinu, nebo alespoň angličtinu? Děkuji a jse s pozdravem Miloš Vodnruška 737421564

Lg - VR62601LVM

Hlásí :nalezen problem v sacim motoru

IRobot - 780

Po vložení nové baterie do vysavače, vysavač vysává, ale v doku nenabijí. Ani nesvití. Jako kdyby dok a vysavač se "neviděli".

iRobot - Roomba

vysavač nevysává, do sběrny prachu a špíny nic nejde (po hodině vysávájí je stále prázdná), ale všechny kartáče a ostatní části vypadají, že fungují bez problémů

Irobot - 560

Vysavač se stále dokola otáčí,občas trochu popojede . Po chvíli se zastaví, rozsvítí se červený senzor závady a devětkrát zapípá.