Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis iRobot po celé ČR

Servis iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis iRobot na trhu. Zvolte si Servis iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis iRobot - poslední objednávky

roomba - roomba 581

ch 5

ecovacs - ECO D 59

roboticky vysavac se nenabiji

roomba - 770

Po dvou letech odstavení. Bez nabíjecí stanice nereaguje a na stanici po cca 20ti minutách hlásí error 5 a ani na stanici nelze zapnout provoz. Baterii jsem použil z jiného vysavače plně nabitou

iRobot - 786

cvakání v převodech, malý výkon

iRobot - Roomba 870

asi nedosedající kontakty nabíjení + prosím kontrolu

LG - Hom-Bot

Poskozena samice zavirani krytu vysavace. Nelze zavrit kryt.

Roomba - 615

Netočí se přední 3kartáček (není to nečistotami)

Evolveo - Robotrex H9

pravděpodobně poškozené ozubené soukolí pohonu pravého kolečka

Roomba - 621

Vysavač nevysává. Na začátku hlásil „ERROR 1 (za tím myslím, že řekl "mess") Move Roomba to new location, then press clean to restart“. Po vykonání pokynu stále nezačne vysávat a hlásí stejnou chybu. Nyní už nehlásí "ERROR 1", ale pouze „Move Roomba to new location, then press clean to restart“.

Ecovacs Deebot - DM88

Při roztočeni hlavního kartáče robot hučí a hlavní kartáč se zasekává.Pravděpodobně je vadný protikus do které kartáč zapadá.