Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis iRobot po celé ČR

Servis iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis iRobot na trhu. Zvolte si Servis iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis iRobot - poslední objednávky

ECOVACS - d77

Po výměně baterií a zadokování vysavače neustále vydává varovné pípání a nenabíjí se.

ROOMBA - ROOMBA 620

nenabijí se a nesbírá prach tak jako dřív

Robzone - Duoro Xclean

Zvýšila se hlučnost vysavače.

Robzone - ROOMY

chyba č.1 , přetížení pravého kola příp. nečistota

Robzone - Duoro xclean profi

Dobrý den poptávám u vás odborné odpojení podlahových čidel na robzone schody doma nemáme a jelikož máme na koberci černé pruhy tak si vysavač mysli ze padá a zasekne se děkuji předem za info s pozdravem Růžková

roomba - 700

vysavač nenabíjí i přesto, že jsme vyměnili baterii. Svítí chyba err5, bliká červeně indikátor baterie a červený trojúhelník. nepomáhá ani 10vteřinové vyresetování.

roomba - 531

Pri nabijeni cca hlasi error a zacne cervene blikat

RobZone - Duoro Xcontrol profi

E 42 - chyba hnacího kola

´kenwuud - km264

dobrý dem obracím se na vás s prosbou,zda byste nevěděli adresu opravny ROBOTU KENWOOD díza odpověd

Ecovacs - Deebot D62

Vysavač přestal fungovat. Vyměnili jsme baterii, ale stále nejede. Po proměření jsou baterie nabité a proud jde do vysavače.