Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis iRobot po celé ČR

Servis iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis iRobot na trhu. Zvolte si Servis iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis iRobot - poslední objednávky

Robzone Duoro XClean - Duoro XClean

Po nabiti vyjel ze zakladny a hlasil, ze je vybity. Před týdnem koupena nova baterie, ted vyjede ze zakladny a hlasi chyby E900 a L901 a zastavi se. Spatne se toci jedno z kolecek. Pokud by oprava presahla 2 tis.Kč,nechci opravit.

I robot Roomba - 660

Netočí se boční kartáček+celkové seřízení

Robzone - Duoro dry a wet cleaning

Nefunkční spouštěcí tlačítko

IRobot - Roomba 770

I když je vysavač na nabíječce, tak se nerozsvítí kontrolka Clean.Vysavač se vůbec nenabijí.Možná půjde o špatnou baterii nebo nabíječku.Na nabíječce zelená kontrolka svítí.

Duoro xclean profi - Duoro xclean

Levé kolečko se špatně točí a vyskakuje chybu a zastaví se. Kolo je čistě nic tam není. Myslím si že motorek

RobZone - DUORO xclean

Prave hnaci kolo

roomba - 605

Vrčí, asi jsou špatná ložiska.

RobZone - DUORO XCLEAN

hlásí položte vysavač na podlahu a zkontrolujte boční kartáče. Jeden se netočí vůbec a druhý pomaleji než dříve. Dle internetu máte nějakou sběrnu v Úsí n.Labem,jsme z Děčína a tak si ho tam můžeme odvést.

robzone - duoro xclean

levé pojezdové kolečko

roomba 560 - roomba 560

Zdravim, roomba nebyla dlouho pouzivana, dal jsem novou baterku na kabel se nabije a funguje jak ma trefi na nabijeci stanici, ale nezastavi a nezacne nabijet kontakty jsou ciste a stanice dava napeti na pripojeni 22V na kontakty roomba nereaguje Da se odhadnout jestli oprava stoji za to? Dekuji m dohnal