Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis iRobot po celé ČR

Servis iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis iRobot na trhu. Zvolte si Servis iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis iRobot - poslední objednávky

Robzone Roomy - Roomy

nenabíjí

Ecovacs - D 62, 66

pohonné kolo se netočí

roomba 7xx, scooba 390 - roomba 7xx celkem 2 ks a 1 ks scooba 390

dobrý den, potřebovala bych vyměnit kryt u vysavače roomba 7xx, pak u dalšího vysavače roomba 7xx je nutné seřízení, když najede na překážku, tak přestává fungovat, někdy nejde vypnout, je prostě nějaký rozladěný, scooba 390 nejde ani nabít, nefungují tlačítka.

romba - i romba 521

netočí se boční kartáček

iRoobot - Roomba 555

Netočí se boční kartáček, tudíž nesbírá smetí. Stroj je vyčištěn, nezjistil jsem žádnou mechanickou závadu.

ROBZONE - DUORO

Zaseklé pravé pohonné kolečko.

ECOVACS - D56

Po prvním nárazu začne pouze couvat

Roomba - 17063

Po vyjmutí nabitého přístroje z docku se přístroj po spuštění okamžitě vybije.

Roomba - 620

Obrousena kolecka

Roomba - Roomba 770

nejezdí, svítí, vylila se na něj voda