Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Kladno

Foto Servis Kladno provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Kladno víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Kladno poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Kladno - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Kladno může využít opravdu každý. Foto Servis Kladno funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Kladno platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Kladno je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Kladno a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Kladno - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Kladno . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Kladno závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Kladno Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Kladno Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Kladno .

Foto Servis Kladno rechle

Foto Servis Kladno ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Kladno . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Kladno potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Kladno - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-