Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Náchod

Foto Servis Náchod provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Náchod víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Náchod poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Náchod rechle

Foto Servis Náchod ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Náchod . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Náchod potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Náchod - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Náchod může využít opravdu každý. Foto Servis Náchod funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Náchod platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Náchod je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Náchod a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Náchod - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Náchod . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Náchod závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Náchod Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Náchod Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Náchod .
Servis Foto Náchod - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-