Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů

Servis fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis fotoaparátů víme co s ním.

Servis fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis fotoaparátů .

Servis fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis fotoaparátů - poslední objednávky

Canon - EOS 7 D Mark II

Blesk nevyskakuje - po vysunutí externího blesku nelze použít interní blesk, ani automaticky, ani manuálně.Hlášení - Blesk je vypnutý nebo nepodporovaný anebo je nasazeno příslušenství

Nikon - D 80

Na displeji bliká err

NIKON - Coolpix S 3700

Přístroj krátkodobě zatížen vysokou hmotností (v brašničce). Mechanické části funkční, lze přetahovat snímky, povrchově žádné poškození, ale na obrazovce se po zapnutí objeví obrázek "rozbitého skla" (nepravidelné černé skvrny na bílém podkladu)na bílém pozadí). Vzhledem k nižší pořizovací ceně asi není oprava aktuální, nicméně prosím o info a Váš názor.

Fujifilm - X-T20

chyba SF, Je možné použít jen 4GB kartu. Nezávazný dotaz na cenu !!

Pentax - MZ-7

Nesklopí se zrcátko pod objektivem.Tak není možné zaostřit a není níc vidět.

Olympus - E-510

Nefunkční automatické doostření snímků (nesvítí zelená kontrolka AF po namáčknutí spouště). Montáž a demontáž objektivů jde ztěžka.

Sony - A7

Fotoaparat najednou přestal fungovat s novym objektivem tamron 28-75mm f/2.8 di iii rxd i přestože je objektiv upgradován na posledni verzi 3. Při zapnutí fotoaparátu to v objektivu zavrčí, nezaostří a nelze smačknout spoušť.

OLYMPUS - PEN Lite E-PL7

Fotoaparát nelze lehkým stiskem doostřit. Po zmáčknutí spouště nelze ani rozmazanou fotku vyfotit.

Olympus - E520

Hlavní vypínač nefunguje správně.Rozsvítí se modrá dioda a okamžité přerušení. Nedochází k zapnutí přístroje.

Nikon - D3100

Zrdcadlovky fotoaparát po pádu z cca 1 metru přestal překlapávat sklopné zrdcatko při zmáčknutí spoustě. (takze výsledné foto je celé černé jen vrchní část snímku je bílá a to jen pár mm.)