Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů

Servis fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis fotoaparátů víme co s ním.

Servis fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis fotoaparátů .

Servis fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis fotoaparátů - poslední objednávky

Nikon - COOLPIX

Nejdříve mi při zapnutí fotoaparátu vyjel objektiv,okamžitě zajel a napsalo to: chyba objektivu. Nyní je objektiv venku, nelze zasunout a fotoaparát je vybitý.

olympus lens - vr-360

Pristroj nejde spustit do provozniho stavu.Objektiv se vysune, pristroj "zavrci" a to je vse.

sony - Alfa 350

Fotoaparát nereaguje na zapnutí. Baterie je nabytá.

BENQ - LR100

Nejde ani nabít ani zapnout i když je tam nová baterie

Canon - D40

nelze zaostřit, ani automaticky ani manuálně. V zorném poli je obraz velice mlhavý, vyfotit snímek lze, na pc pak méně znatelné rozmázání, ale ostrost špatná.

panasonic - DMC-FZ7

slot pro paměťovou kartu hlásí chybu: chyba paměťové karty, ověřte prosím kartu

olympus - VH210

špatně ostří

Nikon colpix - Colpix 6200

Nejde otevřít a displej se rozmazává.Nevim jestli stojí za opravu děkuji

Panasonic - FX 150

Nejde fotit. Na displeji: vypněte a znovu zapněte kameru(nereaguje). Poté nápis: systémová chyba (ostření)

canon - canon 50 d

čištění snímače