Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů

Servis fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis fotoaparátů víme co s ním.

Servis fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis fotoaparátů .

Servis fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis fotoaparátů - poslední objednávky

Fujifilm - Instax mini 70

Krytka z filmu se nejspíše zasekla uvnitř fotoaparátu a nelze nic dělat. Film nejde vyndat a výměna baterií nepomohla.

SONY - DSC H5

prasklý čep tlačítka spouště.

SONY - DSC H5

prasklý čep tlačítka spouště.

Nikon - Coolpix s32

Nejde nabít, zapnout, nereaguje. Bez mechanickeho poškození.

Olympus - Sp550 uz

Při vložení sd karty nejde karta zacvaknout, a tak se fotky nemají kam ukládat, fotím a fotky nikde

Panasonic - DMC-SZ10

ztracený napájecí a datový kabel

canon - sx60hs

škráblá čočka

Pentax - X5

Po vložení 4 baterií sr přístroj nezapne ani jinak nereaguje

Minolta - Minolta DYNAX 500si

bezchybný chod, super stav, jsem první a jediný majitel, pouze vyčistit, max. promazat co se má.

Praktica - Praktica BX 20

prosím o sdělení přibližné ceny - vyčistit, promazat, 1.závada: v nepravidelných intervalech se nedoklapuje zrcátko(nezvedne se uplně z 12 expozic různých časů cca 3-4 nedoklapne až nahoru - snad to chce jen vyčistit a promazat, natahování páčkou je normální, dlouho ležel ladem a nebyl používán, koupě přes internet, vizuálně bez poškození a v perfektním stavu)