Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů

Servis fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis fotoaparátů víme co s ním.

Servis fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis fotoaparátů .

Servis fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis fotoaparátů - poslední objednávky

Nikon - D5200

neostří tak jak má, asi vinou pádu.

Canon - C5050

nejde zmáčknout spoušť

Sony - sony RX100-3

Při zasouvání hledáčku nezaskakuje pojistka aproto nezustane v zasunuté poloze.

Nikon - J2

Fotoaparát na displeji nevidí nic. Při natočení na zdroj světla- žárovku nebo slunce vidíme jen slabě tento zdroj. Jakoby se foťák díval přes silnou černou clonu. Displej teda funguje.

Nikon - Coolpix P 520

Nejde zapnout a ani nereaguje , když se připojí do nabíječky.

canon - canon PC1256

stále hlásí vyměnu baterii ač jsou dané nové

Nikon - Coolpix b 500

Nevysouva se objektiv

Nikon - Nikon 1 J4 - objektiv Nikkor 30-100

Do objektivu Nikkor 30-110 se mi dostala vlhkost. Potřebuji jí odstranit z objektivu a čoček.

Nikon - D5300

Spadl mi do vody asi na 10s. Jde o horský čistý potok. Jelikož jsem ve Francii, tak jsem ihned vyndal baterii, vyklepal vodu a opatrně rušil den na předním skle vysoušel. Po dni jsem zkusil zapojit a nerozsviti se.

Casio - EX-ZS10

Fotoaparát je bez baterie a nabíječky, než budu shánět chybějící, potřeboval bych zjistit funkčnost. Vnuk údajně ztratil oboje na škole v přírodě, ale podezřívám ho, že foto poškodil a aby se na to nepřišlo oboje zahodil.