Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů

Servis fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis fotoaparátů víme co s ním.

Servis fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis fotoaparátů .

Servis fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis fotoaparátů - poslední objednávky

Canon -Sigma 18-35 F1.8 - EOS 80D

Dobrý den. Koupil jsem si objektiv Sigma 18-35 F 1.8 , a potřebuji seřídit. Děkuji. dnes jedu do Českých Budějovic , nevím jestli Vaše adresa je Novohradská 736/36 a tel. číslo jsem zatím nenašel. Děkuji Pavlík

Nikon - D90

Něco se v přístroji zaseklo, na displeji se ukazuje Err a nedá se fotit. Také již dlouhodobě nefunguje funkce nahrávání.

canon - eos500d

nejde vyklopit vestaveny blesk

Nikon - coolpix l 340

Nejde zapnout po pádu na zem.

Nikon - P60

Občas se při focení na displeji i fotce objeví fialové příčné pruhy,. Nestává se to vždy. Čím by to mohlo být a kolik by stála oprava

Fujifilm - FinePix S8600

Vypněte fotoaparát, sejměte kryt čočky nebo překážku a zapněte

olympus - tg-310

roztržená krycí guma ovládacích prvků

Fuji - FinePix S9600

Po zapnutí fotoaparátu se zobrazí chybová hláška "focus error". Jde procházet veškeré nastavení, objektivem lze pohybovat pouze manuálně a samozřejmě nelze pořídit snímek.

Nikon - COOLPIX LK840

Nejde zaplou ON/OFF

Nikon coolpix - L 19

Nedrží zavřená dvířka u baterií.