Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů

Servis fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis fotoaparátů víme co s ním.

Servis fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis fotoaparátů .

Servis fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis fotoaparátů - poslední objednávky

Nikon - D90

Při režimu "hledáček" nedokáže zaostřit a nelze domáčknout spoušť - nevyfotí. Výměna objektivů nepomůže. Při přepnutí do režimu "LiveView" zaostří a vyfotí.

Nikon - D40

Pravděpodobně zaseknutá uzávěrka fotoaparátu

Sony - A 7R

Nejdříve psal na display z karty nelze číst,vložte jinou kartu i když tam karta byla i nebyla a teď jen bliká vpravo dole u dvířek baterie červené světélko a display nesvítí vůbec.Po připojení na počítač ten vůbec Do této závady fotil bez problému. nereaguje a nenačte ho.

Olympus OM-D - E-M10III

Po zapnutí fotoaparátu píše "zkontrolujte stav objektivu" a objektiv se vysouvá a zasouvá.

canon - CA-IXUS 230 SILV

NEZAVÍRÁ A NEOTVÍRÁ SE MI OBJEKTIV- HLÁSÍ MI TO CHYBU

Nikon - D600

Prasklina a ulomenina na těle fotoaparátu po pádu. Zároveň mám doměnku že od té doby fotí více rozmazaně. K fotoaparátu je závažnjší problém k opravě také Objektiv. Model: SIGMA 70-200mm, 1:2,8 macro II a zde je přímo vytržený závit - který se zacvakáva do těla fotoaparátu od objektivu pokud mě budete kontaktovat přes email, můžu pak nazpět poslat fotografie

NIKON - COOLPIX A900

Nefunkční mechanika fotoaparátu

Konica Minolta - Dimage Z1

rozbitý kryt baterií

Canon - EOS 1300D

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, na kolik tak u Vás cca vyjde vyčištění fotoaparátu? Pravděpodobně mám prach na čipu, ale může být i v objektivu (pokud je to možné). Dělá mi to několik čmouh na fotkách. Děkuji moc K. Povenzová

CANON - G7X

Mechanicky poškozený zoom