Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů

Servis fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis fotoaparátů víme co s ním.

Servis fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis fotoaparátů .

Servis fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis fotoaparátů - poslední objednávky

Canon - teleobjektiv 70-200mm/f 4

Dobrý den, chystám se koupit použitý teleobjektiv 70-200mm/f 4, nefunguje bohužel ostření, chci se zeptat kolik by oprava stála a jestli by se to vůbec dalo opravit.

Olympus - OM-D E-M10 mk II

Zvuk aktivace stabilizátoru čipu po zapnutí se změnil - připomíná žbluňknutí (jako by tam něco dřelo). Ve fotoaparátu je slyšet hrkání. Kupován v srpnu, nacvakáno necelých 7000 snímků. Dotaz jen orientačně na cenu v případě, že by prodejce zamítl záruční reklamaci.

Nikon - Coolpix W300

stáří cca 4 roky, po 30 min. ve vodě(max 5 m hloubka)přestal pracovat. Při nabiení baterie ve fotoaparátu se displej celý zarosil. Fotoaparát jde jen zapnout, žádné funkce nefungují a nejde vypnout. Vypínat je jen vysunutím baterie. Při otevření fotoaparátu bylo vše suché!!!

Canon - SX620 HS

Při otevření se čočka zcela neotevře, musím pomoc rukou a nikdy se úplně nezavře.

Nikon - D850

Vyskakuje paměťová Sd karta ze slotu. Celkové vyčištění a seřízenífotoaparátu a objektivu.

Sony - Cyber-shot

občas dochází ke špatně nasvícené fotce. Je jich třeba 10 dobrých, pak 5 skoro černých, zase pár dobrých a pak pár špatných mám dotaz - mám ještě Olympus FE 250 a vnitřní baterie nedrží napětí 15 let stará- je možná výměna ?

Olympus - Taugh TG 810

Do foťáku se dostala voda.

Sony - DSC HX 60

Po pádu na zem se rozjede, ale funkční displej překryje výzva "vypněte a zapněte kameru", ale po opakování se rozjela ale obratem opět "v a z". Objektiv se už nezasunul.

Olympus - E 500

2 nefunkční ovládací tlačítka vedle displaye

Nikon - Coolpix L820

Rychle se vybíjí, na novych bateriich max30-40fotek a vybito..