Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů

Servis fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis fotoaparátů víme co s ním.

Servis fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis fotoaparátů .

Servis fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis fotoaparátů - poslední objednávky

Nikon - Coolpix 20x zoom

ihned po zapnutí se na pravé straně , od shora dolů , oběví černý kraj, dole se rozšiřující. Šířka cca 5 mm, dole cca 10mm. Vypnete, zapnete a černý pruh tam není. Při dalším zapnutí je černých 75 % displeje. to co je na displeji je i na fotce. Prosím info, zda má cenu oprava , případně cena. Děkuji

Nikon Coolpix A900 - Nikon Coolpix A900

Do fotoaparátu se dostala voda. Fotoaparát po zapnutí vysune objektiv, ale nerozsvítí se displej.

Tokina (objektiv) - SD 16-28 f 2,8 (IF) FX

nefunguje AF

Panasonics - DMC-TZ7

Neostří

Samsung - WB850F

objektiv se vysune a ihned zasune se skřípěním. na displeji je napsáno "Přiblížení nefungovalo normálně"

olympus - SP 550 UZ

vyteklé baterie

Nikon coolpix - l830

Nejde fotit,píše chyba objektivu,černý displej.

Pentax - K 50

Při expozici v živém náhledu se mi snímek zobrazí na displeji zcela normálně. Při expozici přes hledáček se mi na displeji zobrazí téměř černý snímek. Nastavení všech hodnot jsem dal na tzv. tovární. Žádné korekce ani jiné nastavení.

nikon d3100 - d3100

vyzkousela jsem 3 objektivy a ani jeden nefunguje, predpokladam ze je chyba v tele. v hledacku vidim pouze hodne tmavy obraz, skoro cerny a kdyz fotku vyfotim tak nahore je cca pul cm fotka a zbytek je cerny, zajímá mě kolik by stála cena opravy???

Nikon - Coolpix S3000

Při spuštění se vysune objektiv a hned zajede.Na displeji se objeví "porucha objektivu".