Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů

Servis fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis fotoaparátů víme co s ním.

Servis fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis fotoaparátů .

Servis fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis fotoaparátů - poslední objednávky

Panasonic - DMC-ZX3 LUMIX

Odlomená dvířka na kartu/akumulátor

Canon - PowerShot S95

barevné artefakty na displeji i na snímku (čáry, nebo změna zabarvení celé plochy např. do fialové), nepravidelně (studený spoj)

Sony - DSC - HX1

přestal fungovat blesk

Nikon - D3400

U přístroje přestal fungovat zadní display. Po stisnutí spouště se záverka pohne, spustí se blesk, ale snímek se neuloží na kartu.

Nikon - nikon coolpix p300

nefunguje asi software - hlásilo plnou pamět(ačkoliv byla promazaná) ohlásilo, že natáčí a nešlo vypnout, přístroj a pokračoval v "natáčení" až do úplného vybití baterie

Olympus - SP-560UZ

Dobrý den, chtela bych se zeptat, zda se vyplatí a je-li možná oprava fotoaparátu Olympus SP-560UZ. Při spuštění fotoaparát píše chyba zoom a vypne se. Dekuji Vackova Marcela

Sony - Cybershot DSC WX350

Fotoaparát někdy nezaostřuje,uloží pak neostrý snímek, také neuložil snímky vůbec.

Olympus - Stylus SZ - 17

Do fotoaparátu se před 3 roky dostala na chvíli voda, od té doby nefunguje, svítí kontrolka při nabíjení, jinak nereaguje.

Pentax waterproof - WGIII

Nejde obrazovka bliká a nezapne.

Nikon - D7000

Nejde fotit. Sklo se sklopí ale clony jsou zaseklé.? Foťák píše Err. V manuálním snímaní nedrží sklo po dobu stisknutí spouště. Poslední fotka má na době viditelné černé čáry od clon.