Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Brno

Foto Servis Brno provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Brno víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Brno poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Brno - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Brno může využít opravdu každý. Foto Servis Brno funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Brno platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Brno je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Brno a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Brno - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Brno . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Brno závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Brno Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Brno Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Brno .

Foto Servis Brno rechle

Foto Servis Brno ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Brno . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Brno potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Brno - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-