Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Jihlava

Foto Servis Jihlava provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Jihlava víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Jihlava poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Jihlava rechle

Foto Servis Jihlava ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Jihlava . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Jihlava potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Jihlava - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Jihlava může využít opravdu každý. Foto Servis Jihlava funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Jihlava platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Jihlava je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Jihlava a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Jihlava - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Jihlava . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Jihlava závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Jihlava Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Jihlava Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Jihlava .
Servis Foto Jihlava - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-