Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Liberec

Foto Servis Liberec provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Liberec víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Liberec poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Liberec rechle

Foto Servis Liberec ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Liberec . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Liberec potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Liberec - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Liberec může využít opravdu každý. Foto Servis Liberec funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Liberec platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Liberec je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Liberec a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Liberec - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Liberec . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Liberec závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Liberec Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Liberec Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Liberec .
Servis Foto Liberec - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-