Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Fujifilm

Foto Servis Fujifilm provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Fujifilm víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Fujifilm poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Fujifilm rechle

Foto Servis Fujifilm ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Fujifilm . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Fujifilm potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Fujifilm - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Fujifilm může využít opravdu každý. Foto Servis Fujifilm funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Fujifilm platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Fujifilm je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Fujifilm a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Fujifilm - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Fujifilm . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Fujifilm závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Fujifilm Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Fujifilm Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Fujifilm .
Servis Foto Fujifilm - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-