Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Tábor

Foto Servis Tábor provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Tábor víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Tábor poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Tábor - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Tábor může využít opravdu každý. Foto Servis Tábor funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Tábor platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Tábor je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Tábor a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Tábor - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Tábor . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Tábor závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Tábor Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Tábor Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Tábor .

Foto Servis Tábor rechle

Foto Servis Tábor ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Tábor . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Tábor potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Tábor - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-