Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Cheb

Foto Servis Cheb provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Cheb víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Cheb poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Cheb rechle

Foto Servis Cheb ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Cheb . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Cheb potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Cheb - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Cheb může využít opravdu každý. Foto Servis Cheb funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Cheb platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Cheb je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Cheb a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Cheb - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Cheb . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Cheb závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Cheb Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Cheb Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Cheb .
Servis Foto Cheb - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-