Servis elektroniky Opravy a servis klimatizací Servis a prodej ECU řídících jednotek
Servis fotoaparátů Servis herních konzolí Servis iPhone Servis tabletů Kontakt


SERVIS ELEKTRONIKY

Vítáme Vás v našem servisu elektroniky PRAHA!

samsung photo3Naše společnost se zabývá pozáručním servisem drobné elektroniky, jako jsou iPhone, herní konzole, fotoaparáty, kamery a zrcadlovky. Zabýváme se také servisem čteček elektronických knih Kindle.

V oboru servisu drobné elektroniky fungujeme již několik let. Nabízíme kvalitně odvedenou práci za rozumnou cenu. Naši odborníci mají s opravami dlouholeté zkušenosti a s každou další opravou se jejich znalosti prohlubují.

Objednávka a doprava servisu elektroniky

Servis iPhone, herních konzolí, fotoaparátů, kamer a zrcadlovek provádíme po celé ČR. Zašlete nám Váš přístroj kurýrní službou nebo jednoduše vyplňte náš internetový formulář a my se Vám do 24 hodin ozveme s návrhem ceny a postupem opravy. Bude-li zákazník s naším návrhem souhlasit, provedeme závaznou objednávku.

V případě realizace objednávky zajistíme dopravumobilni_klimatizace zdarma. Váš iPhone, herní konzoli, fotoaparát, kameru či zrcadlovku vyzvedneme, opravíme a následně Vám ji doručíme zpět na uvedenou adresu. To vše zcela zdarma. Zákazník tedy uhradí pouze cenu samotného servisu přístroje, nikoliv dopravu.

Zákazníkům, kteří s cenovým návrhem nesouhlasí, samozřejmě zašleme přístroj obratem zpět. V tomto případě hradí dopravu zákazník sám ve výši standartního poštovného 250,- Kč.

Doba opravy v našem servisu elektroniky

Vždy se snažíme svým zákazníkům vyjít vstříc, ušetřit peníze i čas. Proto máme většinu náhradních dílů na skladě a jsme v kontaktu přímo s výrobci. To nám umožňuje kontaktovat zákazníky do 24 hodin s návrhem ceny i postupem servisování. Délka opravy se pohybuje v rozmezí 1 – 3 týdnů. V případě drobnější závady proběhne oprava do několika dnů. Je-li nutné náhradní díl objednat, je potřeba se přiklonit spíše k delší době servisu.

Cena oprav servisu elektroniky

čtečka 1Cena každé opravy je individuální a odvíjí se od typu přístroje a druhu závady. Abychom Vám mohli sdělit cenu, je potřeba nás podrobněji seznámit se závadou vašeho iPhone, herní konzole, fotoaparátu, kamery nebo zrcadlovky. Nejjednodušší způsob je vyplnit náš internetový formulář nebo zaslat přístroj do našeho servisu kurýrní službou. Naši odborníci Vás budou do 24 hodin kontaktovat s návrhem ceny, postupem opravy a také Vám sdělí, jak dlouho servis potrvá. Naším cílem je spokojenost zákazníka. Garantujeme opravy za přijatelné ceny a krátkou dobou servisu.

Věříme, že s našimi službami budete spokojeni. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme jakýkoliv dotaz týkající se servisu Vašeho iPhone, herní konzole, fotoaparáty, kamery a zrcadlovky.

Děkujeme za projevenou důvěru a zájem o naše služby.