Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Praha

Foto Servis Praha provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Praha víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Praha poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Praha rechle

Foto Servis Praha ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Praha . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Praha potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Praha - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Praha může využít opravdu každý. Foto Servis Praha funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Praha platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Praha je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Praha a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Praha - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Praha . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Praha závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Praha Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Praha Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Praha .
Servis Foto Praha - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-