Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Kolín

Foto Servis Kolín provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Kolín víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Kolín poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Kolín rechle

Foto Servis Kolín ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Kolín . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Kolín potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Servis Kolín - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Kolín může využít opravdu každý. Foto Servis Kolín funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Kolín platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Kolín je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Kolín a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Kolín - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Kolín . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Kolín závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Kolín Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Kolín Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Kolín .
Servis Foto Kolín - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-