Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Canon

Foto Servis Canon provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Canon víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Canon poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Canon - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Canon může využít opravdu každý. Foto Servis Canon funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Canon platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Canon je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Canon a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Canon - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Canon . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Canon závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Canon Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Canon Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Canon .

Foto Servis Canon rechle

Foto Servis Canon ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Canon . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Canon potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Canon - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-