Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Písek

Foto Servis Písek provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Písek víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Písek poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Písek - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Písek může využít opravdu každý. Foto Servis Písek funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Písek platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Písek je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Písek a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Písek - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Písek . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Písek závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Písek Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Písek Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Písek .

Foto Servis Písek rechle

Foto Servis Písek ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Písek . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Písek potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Písek - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-