Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Plzeň

Foto Servis Plzeň provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Plzeň víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Plzeň poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Plzeň - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Plzeň může využít opravdu každý. Foto Servis Plzeň funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Plzeň platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Plzeň je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Plzeň a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Plzeň - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Plzeň . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Plzeň závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Plzeň Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Plzeň Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Plzeň .

Foto Servis Plzeň rechle

Foto Servis Plzeň ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis Plzeň . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Plzeň potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Plzeň - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-