Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Easyshare

Foto Servis Easyshare provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Easyshare víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Easyshare poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Easyshare - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Easyshare může využít opravdu každý. Foto Servis Easyshare funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Easyshare platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Easyshare je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Easyshare a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Easyshare - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Easyshare . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Easyshare závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Easyshare Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Easyshare Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Easyshare .

Foto Servis Easyshare rechle

Foto Servis Easyshare ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Servis Easyshare . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Easyshare potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Easyshare - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-