Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Foto Ricoh Tábor

Foto Servis Ricoh Tábor provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis Ricoh Tábor víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis Ricoh Tábor poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis Ricoh Tábor - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis Ricoh Tábor může využít opravdu každý. Foto Servis Ricoh Tábor funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis Ricoh Tábor platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis Ricoh Tábor je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis Ricoh Tábor a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis Ricoh Tábor - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis Ricoh Tábor. Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis Ricoh Tábor závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis Ricoh Tábor Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis Ricoh Tábor Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis Ricoh Tábor.

Foto Servis Ricoh Tábor rechle

Foto Servis Ricoh Tábor ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Servis Ricoh Tábor. Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis Ricoh Tábor potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis Foto Ricoh Tábor - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-