Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Praha

Foto Service Praha provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Praha víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Praha poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Praha rechle

Foto Service Praha ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Praha . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Praha potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Praha - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Praha může využít opravdu každý. Foto Service Praha funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Praha platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Praha je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Praha a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Praha - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Praha . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Praha závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Praha Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Praha Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Praha .
Service Foto Praha - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-