Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Náchod

Foto Service Náchod provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Náchod víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Náchod poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Náchod rechle

Foto Service Náchod ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Náchod . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Náchod potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Náchod - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Náchod může využít opravdu každý. Foto Service Náchod funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Náchod platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Náchod je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Náchod a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Náchod - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Náchod . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Náchod závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Náchod Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Náchod Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Náchod .
Service Foto Náchod - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-