Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Service Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Service Kindle .

Service Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Service Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Service Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Service Kindle jednoduše

Nejenže Service Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Service Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Service Kindle se už o vše postará. Service Kindle nebylo jednoduší.

Service Kindle levně

Service Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Service Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Service Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Service Kindle - poslední objednávky

amazon - DO1100

omylem jsem čtečku formátoval nelze zapnout jen bílá obrazovka pouze problikne displej při zapnutí

kindle - voyage

při vyndavání z pouzdra se odchlýpl zadní lesklý kryt na čtečce, nelze zacvaknout zpět, vznikla mezera.

Amazonkindle - D00701

Display nefunguje,nutná výměna.

Kindle - B011

Vymena displeje

Kindle Aamazon - Kindle Paperwhite

Kindle nechce zapnout. Nereaguje ani po nabijani.

Kindle 4 - D01100

Nemohu se přihlásit do čtečky, chce to po mě heslo, které zadám (identické na amazonu) a nahlásí, že je špatné. Zkoušel jsem restart čtečky, ale marně. Mám bílou obrazovku a při zapnutí to chce heslo. Dá se s tím něco dělat?

Kindle čtečka - čtečka kindle, starší, bezdotyková

nelze nabít, dlouho nebyl nabitý, tak si myslím, že je baterie špatná

Kindle Amazon - D01100

Nelze spustit, na displeji svítí nápis, že KIndle potřebuje opravu (needs Repair) a odkazuje na prodejní servis na kindle support (v AJ).

amazon - D01100

Nekomunikuje s PC, ale nabíjí. Také se mi nevopedlo zaslat na kindle žádné nové soubory emailem. Lze jej pouze nabít, jinak samotný kindle funguje a lze číst obsah již nahraný z dřívějška.

Amazon - Kindle

Kindle se občas nenabíjí. Nejdřív to chvíli trvalo, než se začal nabíjet, ale teď se čtečka přestala nabíjet nadobro