Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Service Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Service Kindle .

Service Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Service Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Service Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Service Kindle jednoduše

Nejenže Service Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Service Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Service Kindle se už o vše postará. Service Kindle nebylo jednoduší.

Service Kindle levně

Service Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Service Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Service Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Service Kindle - poslední objednávky

čtečka Kindle - EY21

čtečka se zpomalila a nyní se neustále restartuje

Kindle - D01100

na obrazovce -symbol vybité baterie na žádná tlačítka nereaguje nabíjení - chvíli svítíla oranžová kontrolka, po nějaké době zelená (jako že nabito), ale čtečku nelze pustit a na displeji stále svítí symbol vybité baterie při propojení s počítačem - obsah čtečky přečtu, stahla jsem do PC

Amazon Kindle - Kindle Keyboard

Čítačka stále píše, že je potrebné nabitie (plné nabitie), avšak aj keď je pripojená na nabíjačke, nenabíja a nedá sa Kindle ani zapnúť.

Amazon - D01100

nenabíjí asi vadná baterie

Amazon Kindle - Kindle 3 (D00901)

rozbitý displej

Kindle PaperWhite 5.7.2.1 - ser. číslo 9017 2201 4495 OCV4

Během pár hodin v nečinnosti vybitá baterie

Amazon - Amazon Kindle 8 Touch

Nelze zapnout

Amazon Kindle - s klávesnicí /jako je na obrázku/

čtečka zamrzá, pak se restartuje, chvíli (20 min) funguje a pak znovu totéž. Knihy jsem zálohoval,čtečku zformátoval, ale je to stejné i s jednou knihou. Dá se udělat tvrdý restart, nebo ji vrátit do to továrního nasatavení?

Kindle - D00901

Na obrazovce je spořič, čtečka nereaguje na zapnutí.

Kindle - D00901

Na obrazovce je spořič, čtečka nereaguje na zapnutí.