Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Service Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Service Kindle .

Service Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Service Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Service Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Service Kindle jednoduše

Nejenže Service Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Service Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Service Kindle se už o vše postará. Service Kindle nebylo jednoduší.

Service Kindle levně

Service Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Service Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Service Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Service Kindle - poslední objednávky

Kindle 6 - 6

nedostatecna vydrz baterie, pristroj se vypne i treba pri 70%

Kindle - Kindle Paperwhite

Nenabíjí se. Problém vstupu nabíjení.

Paperwhite - 7.generace, dotyková

čtečka přestala zcela reagovat a funguje jen spořič obrazovky, opakovaný reset není k ničemu, nelze se dostat do menu. Porucha vznikla náhle, bez mechanického poškození pádem apod.

Kindle - amazon kindle 8 touch wifi

display špatně zobrazuje stránky... při listování jsou jako průsvitné, zejména když stránka obsahuje obrázky, vypadá to jako špatně vytištěné noviny, někdy je vidět původní i novou stránku, text není dobře čitelný, obsahuje tenké vodorovné linky, závada není způsobena pádem

Kindle - 5

vadná baterie

Kindle - Kindle - Paperwhite 1 nebo 2

Nelze nabít.

amazon - Paperwhite 2

Dobrý den. Vnuk mi asi komplet vymazal nastavení, moje čtečka teď píše jen čínsky.

Kindle - Paperwhite 1 nebo 2

jde zapnout obrazovka se rozsvítí napíše at použiji dotyk ale nereaguje

Amazon Kindle - Amazon Kindle 4

praskly display

paperwhite - 2

nejde zapnout