Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Service Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Service Kindle .

Service Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Service Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Service Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Service Kindle jednoduše

Nejenže Service Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Service Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Service Kindle se už o vše postará. Service Kindle nebylo jednoduší.

Service Kindle levně

Service Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Service Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Service Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Service Kindle - poslední objednávky

Amazon Kindle - paperwhite

Prasklý display, díky čemuž přestal reagovat na dotyky.

Amazon Kindle - Touch

dlouho se nabíjí a po nabití se tak do pul hodiny sam vybije

kindle 5 - kindle 5 bezdotykový

po nabití nelze spustit, zelená kontrolka po cca 15" zhasne a čtečka nejde spustit

Amazon kindle - Voayage

Nefunguje displej,dotykova vrstva, je prasklý, ale jinak funguje normálně mimo dotyku

Kindle 4 weeks - 4 weeks

Dobrý den, snažil jsem se do čtečky nahrát češtinu, ale skončil jsem tak, že mi svítí obrazovka rebootu a čtečka nejde restartovat, vypnout. Dá se prosím čtečka rozchodit a nahrát do ní čeština?

amazon eu l-2338 - amazon eu l-2338 luxembourg

slabá baterie - nevydrží

Amazon Kindle Paperwhite 4 - Amazon Kindle Paperwhite 4

Baterie vydrží po nabití maximálně 5-6 hodin, než dojde k jejímu vybití. Patrně je vadná, čtečka je vodotěsná a měnit si jí sám nechci riskovat. Navíc chci vyloučit případnou poruchu.

Kindle - 2

při zapojení do PC se mi nezobrazují dokumenty ve složce, zřejmě jde o chybu na základní desce

Kindle Paperwhite - Kindle Paperwhite

Ctecka zobrazuje, ze je vybita. Pri prilojeni nabijecky se rozsviti oranzove dioda u nabijeciho konektoru, ale ctecka se nenabiji. Po chvili dioda prestane svitit.

KIndle - 3

Špatně se nabíjí. Musí se několikrát vyndat s napájení a znovu začít nabíjet. Pravděpodobně slabá baterie vzhledem k stáří - výměna baterie.