Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Kladno

Foto Service Kladno provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Kladno víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Kladno poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Kladno - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Kladno může využít opravdu každý. Foto Service Kladno funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Kladno platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Kladno je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Kladno a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Kladno - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Kladno . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Kladno závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Kladno Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Kladno Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Kladno .

Foto Service Kladno rechle

Foto Service Kladno ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Kladno . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Kladno potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Service Foto Kladno - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-