Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Mělník

Foto Service Mělník provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Mělník víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Mělník poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Mělník rechle

Foto Service Mělník ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Mělník . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Mělník potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Mělník - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Mělník může využít opravdu každý. Foto Service Mělník funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Mělník platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Mělník je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Mělník a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Mělník - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Mělník . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Mělník závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Mělník Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Mělník Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Mělník .
Service Foto Mělník - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-