Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Jihlava

Foto Service Jihlava provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Jihlava víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Jihlava poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Jihlava rechle

Foto Service Jihlava ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Jihlava . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Jihlava potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Jihlava - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Jihlava může využít opravdu každý. Foto Service Jihlava funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Jihlava platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Jihlava je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Jihlava a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Jihlava - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Jihlava . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Jihlava závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Jihlava Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Jihlava Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Jihlava .
Service Foto Jihlava - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-