Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Ostrava

Foto Service Ostrava provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Ostrava víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Ostrava poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Ostrava - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Ostrava může využít opravdu každý. Foto Service Ostrava funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Ostrava platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Ostrava je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Ostrava a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Ostrava - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Ostrava . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Ostrava závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Ostrava Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Ostrava Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Ostrava .

Foto Service Ostrava rechle

Foto Service Ostrava ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Ostrava . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Ostrava potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Service Foto Ostrava - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-