Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Kodak Praha

Foto Service Kodak Praha provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Kodak Praha víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Kodak Praha poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Kodak Praha - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Kodak Praha může využít opravdu každý. Foto Service Kodak Praha funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Kodak Praha platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Kodak Praha je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Kodak Praha a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Kodak Praha - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Kodak Praha. Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Kodak Praha závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Kodak Praha Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Kodak Praha Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Kodak Praha.

Foto Service Kodak Praha rechle

Foto Service Kodak Praha ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Kodak Praha. Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Kodak Praha potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Service Foto Kodak Praha - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-