Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Liberec

Foto Service Liberec provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Liberec víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Liberec poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Liberec rechle

Foto Service Liberec ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Liberec . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Liberec potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Liberec - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Liberec může využít opravdu každý. Foto Service Liberec funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Liberec platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Liberec je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Liberec a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Liberec - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Liberec . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Liberec závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Liberec Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Liberec Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Liberec .
Service Foto Liberec - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-